Предлози

Go down

default Предлози

Пишување by LeKi on Чет Фед 22 2007, 19:04

Давајте предлози во врска со форумот
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by StrongMind on Саб Мар 10 2007, 20:32

reputacija ako moze

StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by StrongMind on Саб Мар 10 2007, 20:49

da ne pisuvaat gosti

StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Шико on Нед Мар 11 2007, 10:16

StrongMind напиша:da ne pisuvaat gosti
то обавезно само за члениви
avatar
Шико
Ново лице

Број на мислења : 17
Registration date : 2007-01-23

Преглед на профилот на членот http://www.velgosti.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Нед Мар 11 2007, 14:20

reputacija seuste ne moze da ima
a gostite ne mozat da pisuvaat
A SIMONA e poranesen clen na forumot i e banirana i izbrisana
zatoa ja pokazuva kako gostin
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Нед Мар 11 2007, 14:22

StrongMind напиша:reputacija ako moze
reputacijata ja dava adminot (macevite)
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Smartfool on Вто Мар 13 2007, 23:22

Форумот е сеуште е во развивање и не подржува репутација.Се надеваме дека наскоро ке имаме репутација.

Smartfool
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Emanuela on Сре Мар 21 2007, 22:44

забелешка:многу е темен форумов

Emanuela
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:18

КЕ БИДЕ ОСВЕТЛЕН
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:18

СЕГА Е СИВ
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by guest on Нед Jул 15 2007, 15:11

Vo pravo se koga vikaat da ne pisuvaat gostite... Ako nekoj saka da pisuva, neka se registrira...

Nekoi temi kako sto e onaa za download da ne moze da bide gledana od gostite.. Ako im se simnuva nesto, neka naogaat po drugi strani, zaso da koristat forum za toa?? Neka bidam barem del of nego... ;)

Premnogu podforumi imate, nekoi kade sto nisto ne se pisuva. A i nema potreba, kako na pr za navivacite toa, neka bide kako tema u fudbal, zaso da bide poseben podforum??

guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by The G-Ma on Вто Јан 22 2008, 16:54

Да ставите портал најважно. Не мислам форумски портал него

The G-Ma
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Јан 24 2008, 14:53

ok
okok
okokok
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by 11 on Пон Мај 05 2008, 20:13

23


Последната промена е направена од 11 на Пет Фед 25 2011, 12:04. Мислењето е променето 1 пати
avatar
11
Илија Стефанов

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Мај 15 2008, 14:18

Ike напиша:Да се направат копчињата (New topic,reply,Edit,Quote...) На македонски
може да ги направам ама нема да се вклопат со стилот
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by bigmen on Пет Окт 03 2008, 01:36

zosto e vakva bojata?
avatar
bigmen
Ново лице

Male
Број на мислења : 3
Registration date : 2008-10-03

Преглед на профилот на членот http://www.neilway.info

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by bigmen on Вто Окт 06 2009, 01:49

ako treba pomos

kazuvajte...
avatar
bigmen
Ново лице

Male
Број на мислења : 3
Registration date : 2008-10-03

Преглед на профилот на членот http://www.neilway.info

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот