GTA San Andreas

Go down

default GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Чет Мар 01 2007, 17:27

Разговори околу GTA San Andreas
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Чет Мар 01 2007, 17:27

Дали знаете линк за download на GTA San Andreas
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:50

Јас знам,ке ти кажам, само да го најдам!!!
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Нед Мар 11 2007, 15:24

si najdov
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by Smartfool on Сре Мар 14 2007, 23:27

Има ли некој што ја свртел?До каде стигнал?Јас стигнав до една мисија каде што треба да се качиш на мотор, да стигнеш еден авион, да влезеш, поставиш бомба и рипнеш со падобран.Не сум успеал да ја поминам, а до таму сум играл без шифри.

Smartfool
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-03-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Сре Мар 14 2007, 23:42

сум ја превртел многу пати ама со шифри
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:47

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:48

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:49

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Пет Мар 16 2007, 12:51

avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by Chopper on Нед Мар 18 2007, 16:17

Добра игра, ја играм без шифри и добро напредувам.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Пет Јун 15 2007, 13:04

Ако не користите шифри ке играте многу долго за да ја превртите
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 01:59

Уффф...GTA SA...многу сум ја играл посебно Онлајн...играва е партали...нема коментар...улични срања...Лос Сантос радио...Дре, Снуп, Калифорниа, Гангстери...5ка е играва !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by cracker on Сре Јан 16 2008, 17:54

eheee sum ja svrtil 5 pati...lesna e Smile
avatar
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 24
Registration date : 2008-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:40

Веќе не ми е интересна
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: GTA San Andreas

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот