Срце или мозок

Go down

Што е поважно за човекот?

33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
33% 33% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 3

default Срце или мозок

Пишување by Chopper on Пет Мар 02 2007, 00:21

Што е поважно за човекот?

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by Chopper on Пет Мар 02 2007, 00:23

За мене срцето е најважно бидејки ако престане да работи умираш.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by LeKi on Пет Мар 02 2007, 00:30

Најбитен е газот затоа што ако не сереш цревата ке ти се наполнат со гомна и ке пукнеш
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:27

Smile))))))))))))))))))))
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:28

Белите дробови,пошо ако ги немаш ќе умрешSmile
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:57

ке си купам нови Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default хахаха

Пишување by гф on Пет Jул 27 2007, 12:56

Најбитно е да сереш

гф
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:02

да Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Срце или мозок

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот