ваша поезија

Go down

default ваша поезија

Пишување by LeKi on Пет Мар 02 2007, 15:49

Насловот кажува се
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ваша поезија

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:25

Мразам поезија да ти кажам !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ваша поезија

Пишување by LeKi on Сре Jул 11 2007, 09:13

добро де
мора да има некоја тема
можеби некој друг сака Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: ваша поезија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот