Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Парис излезе од затворот пет килограми послаба

Go down

default Парис излезе од затворот пет килограми послаба

Пишување by LeKi on Сре Јун 27 2007, 16:49

Парис излезе од затворот пет килограми послаба Sps_paris-hilton-slobodna-01
Богатата наследничка излезе од затворот откако одлежа 22 од 45 дена, онолку колку и беше пропишаната затворска казна.

Парис Хилтон (26) е пуштена од калифорнискиот регионален затвор во Линвуд рано во вторникот. Веднаш после излегувањето ветила дека после 22 дена поминати во затворот, ќе го подобрува животот на земјата. Ден пред излегувањето, во затворот ја посетиле мајка и и пријателка.

Тие откриле дека на Парис и недостасува добра исхрана и дека после излегувањето ќе почне добро да се храни. Дека нејзината желба за храна е вистинска потврдува и податокот дека позади решетките ослабела пет килограми.

Нејзините родители Кети и Рик Хилтон, по својата ќерка тргнале околу 22 часот во понеделникот со колона од автомобили. Во првите минути од вторникот е пуштена Парис, а веднаш после излегувањето се преоблекла во јавно WC.

Американските медиуми тврдат дека на затворскиот персонал им олеснало тоа што затвореничката не е повеќе нивна одговорност. Таа ги гушкала затворските чувари и останатиот персонал како да се опростува од најдобри пријатели.

Кога седнала во автомобилот на нејзиниот татко, тргнале накај дома, а позади нив трчала "хорда" од фотографи, кои се надевале на ексклузивни фотографии на повторно слободната Парис.
Парис излезе од затворот пет килограми послаба Sps_paris-hilton-slobodna-01
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот