Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

од каде вие овде?

Go down

default од каде вие овде?

Пишување by LeKi on Чет Дек 21 2006, 14:35

како дознавте за форумот? и зошто се зачленивте?
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Emanuela on Саб Фед 17 2007, 22:47

ми шепна едно врапче Cool
avatar
Emanuela
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-02-17

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:41

не е врап4е
и шепна ЛеКи Smile Cool
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Aleksandar on Вто Апр 17 2007, 02:49

иницијатор the_plake Very Happy:D:D
Aleksandar
Aleksandar
Ново лице

Male
Број на мислења : 14
Age : 34
Локација : Охрид
Registration date : 2007-04-17

http://www.aleksander.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by the_plake on Вто Апр 17 2007, 03:01

Aleksandar напиша:иницијатор the_plake Very Happy:D:D

Не сум јас крив, жити сё rendeer
the_plake
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:04

Случајно нешо хакирав и ми излезе форумов.. Smile
avatar
xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by fudbaler_2007 on Нед Jул 01 2007, 11:12

Писував macedonia и оп тука
avatar
fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Scrappy™ on Саб Aвг 18 2007, 19:40

Slucajno go najdov
Scrappy™
Scrappy™
Ново лице

Male
Број на мислења : 4
Age : 26
Registration date : 2007-08-18

http://www.alek-talent.piczo.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by cracker on Чет Јан 17 2008, 14:41

паа прочитав кај леки на msn дали некој знај да работи на форум, се зачленив и сеа сум модератор Very Happy
cracker
cracker
модератор
модератор

Male
Број на мислења : 20
Age : 26
Registration date : 2008-01-16

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 01:47

cracker напиша:паа прочитав кај леки на msn дали некој знај да работи на форум, се зачленив и сеа сум модератор Very Happy
Wink
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by 11 on Пон Мај 05 2008, 20:16

233


Последната промена е направена од 11 на Пет Фед 25 2011, 12:04. Мислењето е променето 1 пати
11
11
Илија Стефанов

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by alleycat on Чет Aвг 27 2009, 08:59

Na google go najdov
alleycat
alleycat
Ново лице

Female
Број на мислења : 14
Age : 32
Локација : Kumanovo
Registration date : 2009-08-27

Вратете се на почетокот Go down

default Re: од каде вие овде?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот