Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правеле Мендез и Диаз сами во соба?

Go down

default Што правеле Мендез и Диаз сами во соба?

Пишување by LeKi on Пет Јан 25 2008, 13:12

Што правеле Мендез и Диаз сами во соба? Sto-pravele-mendez-i-diaz-sami-vo-hotelska-soba-spsЗабавата
на дивите филмски убавици во хотелска соба се одвивала во смрдливо
опкружување. Мендез на умешноста на Диаз гласно да подждригнува и
возвратила со своето испуштање на гасови.


Ева Мендез и Камерон Диаз се дружеле за време на снимањето на MTV емисијата Trippin', во Непал 2005 година.

Мендез објаснила дека немале ништо паметно да прават додека биле во
хотелот и го чекале снимањето, па смислиле да направат своја приватна
забава.

"Камерон е стара мајсторка во пождригнување, но јас неможам да
подждригнувам. Една вечер изедов нешто тешко, па го предизвикав
нејзиното подждригнување. Нашите кревети беа еден покрај друг и
разменувавме одвратни телесни функции. Тоа беше натпревар помеѓу Ева и
Камерон во прдење и подждригнување",
кажала Ева.

Ева открила и за колегата Вил Смит, со кој го снимала филмот Hitch.
Имено, многу ја изненадила неговата нетолеранција кон алкохолот.

"На Вил буквално му е доволно да испие три голтки алкохол и веќе е
пијан, притоа не испива три голтки виски, туку пинаколода или некој
сличен коктел - ги обожува тие женски пијалоци - и готов е",
рекла Ева за својот колега Вил, кој нејзе ја опиша како неверојатно прекрасна.
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот