Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кака на операција?

Go down

default Кака на операција?

Пишување by LeKi on Чет Мај 22 2008, 22:31

Кака на операција? KakaoperacijaНајдобриот
фудбалер на Милан може да биде принуден да отиде на операција на левото
колено кое повеќе пати му создаваше проблеми сезонава.
По прегледите кои ги заеднички ги извршиле лекарските тимови на
Милан и бразилската репрезентација, утврдено е дека Кака најверојатно
ќе се најде под нож.
"Фудбалскиот клуб Милан и репрезентацијата на Бразил ќе се погрижат
повредата што побрзо да се залечи", стои во соопштението од Милан.
Доколку замине на операција, Кака би паузирал неколку недели
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот