Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предлози

Go down

default Предлози

Пишување by LeKi on Чет Фед 22 2007, 19:04

Давајте предлози во врска со форумот
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by StrongMind on Саб Мар 10 2007, 20:32

reputacija ako moze
avatar
StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by StrongMind on Саб Мар 10 2007, 20:49

da ne pisuvaat gosti
avatar
StrongMind
Ново лице

Број на мислења : 7
Registration date : 2007-03-10

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Шико on Нед Мар 11 2007, 10:16

StrongMind напиша:da ne pisuvaat gosti
то обавезно само за члениви
Шико
Шико
Ново лице

Број на мислења : 17
Registration date : 2007-01-23

http://www.velgosti.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Нед Мар 11 2007, 14:20

reputacija seuste ne moze da ima
a gostite ne mozat da pisuvaat
A SIMONA e poranesen clen na forumot i e banirana i izbrisana
zatoa ja pokazuva kako gostin
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Нед Мар 11 2007, 14:22

StrongMind напиша:reputacija ako moze
reputacijata ja dava adminot (macevite)
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Smartfool on Вто Мар 13 2007, 23:22

Форумот е сеуште е во развивање и не подржува репутација.Се надеваме дека наскоро ке имаме репутација.
avatar
Smartfool
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-03-13

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Emanuela on Сре Мар 21 2007, 22:44

забелешка:многу е темен форумов
avatar
Emanuela
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-02-17

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:18

КЕ БИДЕ ОСВЕТЛЕН
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:18

СЕГА Е СИВ
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by guest on Нед Jул 15 2007, 15:11

Vo pravo se koga vikaat da ne pisuvaat gostite... Ako nekoj saka da pisuva, neka se registrira...

Nekoi temi kako sto e onaa za download da ne moze da bide gledana od gostite.. Ako im se simnuva nesto, neka naogaat po drugi strani, zaso da koristat forum za toa?? Neka bidam barem del of nego... ;)

Premnogu podforumi imate, nekoi kade sto nisto ne se pisuva. A i nema potreba, kako na pr za navivacite toa, neka bide kako tema u fudbal, zaso da bide poseben podforum??
avatar
guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by The G-Ma on Вто Јан 22 2008, 16:54

Да ставите портал најважно. Не мислам форумски портал него
avatar
The G-Ma
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Јан 24 2008, 14:53

ok
okok
okokok
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by 11 on Пон Мај 05 2008, 20:13

23


Последната промена е направена од 11 на Пет Фед 25 2011, 12:04. Мислењето е променето 1 пати
11
11
Илија Стефанов

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by LeKi on Чет Мај 15 2008, 14:18

Ike напиша:Да се направат копчињата (New topic,reply,Edit,Quote...) На македонски
може да ги направам ама нема да се вклопат со стилот
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by bigmen on Пет Окт 03 2008, 01:36

zosto e vakva bojata?
bigmen
bigmen
Ново лице

Male
Број на мислења : 3
Registration date : 2008-10-03

http://www.neilway.info

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by bigmen on Вто Окт 06 2009, 01:49

ako treba pomos

kazuvajte...
bigmen
bigmen
Ново лице

Male
Број на мислења : 3
Registration date : 2008-10-03

http://www.neilway.info

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Предлози

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот