Потписи

Go down

default Потписи

Пишување by Aleksandar4e on Сре Окт 18 2006, 15:10

Да ви кажам едно правило на форумот.

Потписот треба да е највеке 5 реда

Не смеете
да имате
потпис
подолг од
5 реда.

Кој не го почитува правилото ке му биде избришан потписот.А тој што ке го врати пак ке биде баниран.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Потписи

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:26

НЕМА ДА БИДЕ БАНИРАН ТУКУ НЕМА ДА СЕ ГЛЕДА НЕГОВИОТ ПОТПИС ДОДЕКА НЕ БИДЕ 5 ИЛИ ПОМАЛКУ РЕДА
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот