Парис Хилтон: Се што сакам е да го прегрнам мојот татко

Go down

default Парис Хилтон: Се што сакам е да го прегрнам мојот татко

Пишување by LeKi on Саб Јун 23 2007, 13:28


За ексклузивното затворско интервју ќе добие 100 илјади евра. Богаташката повторно не сака да јаде. Управителот на затворот и прети со инфузија.

Јас сум позади стакло, а тие не ми дозволуваат да го прегрнам татко ми. Такви се правилата поради кои се чувствувам како опасна криминалка. Тешко ми е, но секој ден сум се појака, рекла Парис Хилтон (26). Таа и понатаму ја загрижува затворската управа зошто одбива да јаде. Откако е во затвор ослабела 2,5 килограми. Сега има само 45 килограми. Управителот не знае што да направи па и се заканил дека ќе ја стави на инфузија. Докторите постојано ја надгледуваат.

- Многу е бледа, не смее да става шминка, а косата и е замрсена и неуредна. Ја мие со сапун зошто нема шампон - рекол вработен во затворот во кој Парис е веќе 19 дена.

Парис затворот ќе го искористи за дополнителна заработка. Богатата наследничка на хотелскиот ланец "Hilton", договорила ексклузивно интервју со телевизиската куќа NBC. За интервјуто ќе добие 100 илјади евра, а ќе се покажува во емисијата "Today". Со тоа ја разлутила конкурентската куќа ABC која сметала на ексклузивното интервју на Парис. Нивната најпозната новинарка Барбара Волтерс е долгогодишна пријатека на мајката на Парис, Кети. Единствениот услов nа размазената богаташка, за интервјуто да припадне на NBC e новинарот на NBC Мет Лауер da ne bide prisuten. Тој на телевизија злонамерно ја подбуцнувал.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Парис Хилтон: Се што сакам е да го прегрнам мојот татко

Пишување by psytrip on Саб Јун 23 2007, 13:41

Го знам бе ова
avatar
psytrip
LUD_Tin3jDj3r

Број на мислења : 15
Registration date : 2007-06-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот