Бла, бла, бла...

Go down

default Бла, бла, бла...

Пишување by LeKi on Чет Дек 21 2006, 14:39

пишувајте се што ке ви падне напамет.
или некоја добра мисла.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:24

глупоќата е тешка и неизлечива болест
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by SIMONA on Пет Фед 16 2007, 23:38

БРАВО ЛЕКИ ФОРУМОТ ТИ Е СУПЕР

SIMONA
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by xXx on Пон Јун 18 2007, 00:29

Многу ме нервираат постовите од оваа СИМОНА! Го нарушуваат редот на форумов!

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by LeKi on Вто Jул 03 2007, 22:50

Мислиш постовите на сестра ти Smile
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by LeKi on Вто Jул 03 2007, 22:50

I'm very happy
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by MA4OR aka BiG M on Вто Jул 10 2007, 17:03

LeKi напиша:Мислиш постовите на сестра ти Smile

хахахахахахахахахахаххахаха...чек да се насмеам...хахахахахахаххахахаха lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by LeKi on Чет Jул 12 2007, 17:27

бла, бла, бла... тра, ла, тра ла ла
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by Tattoo beauty on Пон Aвг 20 2007, 19:42

si se najdoa so sestra mu:))))))))))
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:19

Tattoo beauty напиша:si se najdoa so sestra mu:))))))))))
да affraid
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Бла, бла, бла...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот