кој месенџер го користите

Go down

кој месенџер го користите

5% 5% 
[ 1 ]
74% 74% 
[ 14 ]
11% 11% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 19

default кој месенџер го користите

Пишување by LeKi on Пет Дек 22 2006, 13:28

Чеком коментари и гласови
шкртање
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by ivan on Пет Дек 22 2006, 17:21

мсн
avatar
ivan
Ново лице

Male
Број на мислења : 21
Registration date : 2006-11-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by sasha on Пет Фед 02 2007, 18:02

Y A H O O!Pozz..

sasha
Ново лице

Број на мислења : 5
Registration date : 2007-02-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by angelmk on Пет Фед 09 2007, 14:48

yahoo msg.

angelmk
Ново лице

Број на мислења : 3
Registration date : 2007-02-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by SIMONA on Чет Фед 15 2007, 19:39

MSN najdobar

SIMONA
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by LeKi on Чет Мар 01 2007, 17:32

Највеќе го користам MSN
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by pato on Саб Мар 10 2007, 21:15

Се разбира MSN!!!
avatar
pato
Ново лице

Број на мислења : 28
Registration date : 2007-03-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by dako on Нед Мар 11 2007, 21:18

kako i da e na msn mesenger od sekogas imalo najpovece contakti registrirano.toj e pomalku slozen od drugite pointeresen i so podobar kvalitet

dako
Ново лице

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by Emanuela on Нед Апр 01 2007, 01:49

мсн и скајп Smile

Emanuela
Ново лице

Број на мислења : 9
Registration date : 2007-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default НЕ КОРИСТАМ

Пишување by the_plake on Нед Апр 01 2007, 07:02

No
Ако ѓи виде резултатите, досега има некој од нас кој не користи месенџер! ГИ МРАЗАМ МНОГУ. Се случува да ги користам само за многу голема потреба (кога нема излез, а мора). Поздрав.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by KaiTekk on Пет Апр 20 2007, 01:36

jas msn messenger

KaiTekk
Ново лице

Број на мислења : 1
Registration date : 2007-04-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by norther on Пет Апр 20 2007, 22:03

msn

norther
Ново лице

Male
Број на мислења : 13
Age : 24
Registration date : 2007-04-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by sashi on Саб Јун 09 2007, 03:33

Yahoo!pozz..

sashi
Ново лице

Број на мислења : 4
Registration date : 2007-06-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:21

мсн се разбира !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by Tattoo beauty on Пон Jул 30 2007, 14:28

Msn 8.5 Beta ili Live:)
avatar
Tattoo beauty
Член во развој

Female
Број на мислења : 63
Age : 31
Локација : u studio za tetoviranje:))
Registration date : 2007-07-21

Преглед на профилот на членот http://www.tattoo-passion.org

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by LeKi on Пон Ное 26 2007, 11:48

triliang i msn
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 12:54

Windows live 9.1 Cool
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: кој месенџер го користите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот