Detroit Pistons или LA Lakers

Go down

Detroit Pistons или LA Lakers

0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 2 ]
 
Општо гласови : 2

default Detroit Pistons или LA Lakers

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 01:45

Епа ајде кој мислите дека се подобри...?
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Detroit Pistons или LA Lakers

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 01:50

Јас мислам Lakers !
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Detroit Pistons или LA Lakers

Пишување by LeKi on Саб Jул 14 2007, 14:40

Напред лејкерси
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Detroit Pistons или LA Lakers

Пишување by Aleksandar4e on Пет Aвг 17 2007, 15:35

lakers се подобри но премногу ги мразаааааам...
Но не се знае и детроит се мн добри.
avatar
Aleksandar4e
Ново лице

Male
Број на мислења : 30
Age : 23
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Detroit Pistons или LA Lakers

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:14

abe Lakers najdobri
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Detroit Pistons или LA Lakers

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот