Модератори

Go down

default Модератори

Пишување by LeKi on Вто Фед 20 2007, 13:41

Поактивните членови кои сакаат да станат модератори нека ми пратат ЛП
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by fudbaler_2007 on Нед Jул 01 2007, 11:07

Pa ajde be decko stavaj moderatori.

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by LeKi on Пон Jул 02 2007, 13:31

Па никој не сака да биде модератор.
Сите сакаат да бидат администраторот:
Од сега кој сака да биде мод нека пише тука
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by fudbaler_2007 on Пон Jул 02 2007, 16:31

LeKi напиша:Па никој не сака да биде модератор.
Сите сакаат да бидат администраторот:
Од сега кој сака да биде мод нека пише тука
Pametno

fudbaler_2007
Ново лице

Број на мислења : 21
Registration date : 2007-06-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by Mädchen on Пон Jул 02 2007, 20:42

pa jas sakam da sum moderator, samo ne znam dali e vozmozno toa .

Aj pozdrav

Mädchen
Ново лице

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by Mädchen on Пон Jул 02 2007, 20:43

aj ke se registriram pak, posto gledam na forumot ne vi prifaka germanski font

mojot nick treba da zvuce Madchen , a so umlaut

ama ajde ke otvoram nov user

Mädchen
Ново лице

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-07-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by LeKi on Пон Jул 02 2007, 22:46

OK
Koга ке се регистрираш ке бидеш мод
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by LeKi on Вто Jул 03 2007, 17:06

прв модератор е CepLE
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by LeKi on Пет Мај 16 2008, 23:13

Нема модератори :S
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Модератори

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот