Општо

Go down

default Општо

Пишување by LeKi on Чет Фед 22 2007, 18:52

Дајте предлог да го пополниме подфорумот Општо
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Општо

Пишување by LeKi on Пон Мар 26 2007, 13:59

веќе не треба
потпунето е
канта и клуч
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот