Нов Шеф

Go down

default Нов Шеф

Пишување by Chopper on Пон Фед 26 2007, 01:06

Дами и господа јас сум новиот шеф заедно со ЛеКи и кој прави белји ке лети.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Пон Фед 26 2007, 15:06

убаво кажано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Пон Фед 26 2007, 15:07

Macedonia
Добредојдовте во најдобриот форум Macedоnia.Уживајте додека сте на форумот.
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 18:24

новиот шеф не е активен и може да не е шеф
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Нед Мар 25 2007, 00:26

Chopper веќе не е админ
На негово месте сега е the_plake (25.03.2007)
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Вто Мар 27 2007, 12:40

Chopper напиша:Дами и господа јас сум новиот шеф заедно со ЛеКи и кој прави белји ке лети.
исправка:
Бившиот шеф affraid
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by xXx on Нед Јун 17 2007, 23:58

Ке може и јас да бидам шеф?

xXx
Ново лице

Број на мислења : 25
Registration date : 2007-06-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Сре Јун 20 2007, 12:33

а ти си администраторот Smile На тавче гравче и + беше сигурен дека го избриша форумот и маил ми прати
"Se se vrti se se vraca se se placa"
Ама јас успеав да го избришам тавче гравче а вие не успеавте Маcedonia
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by psytrip on Саб Јун 23 2007, 13:44

Еј јас сакам да бидам АДМИН...Има искуство на повеке форуми сум бил админ ке сакаш ли да ми дадеш ШАНСА ?
avatar
psytrip
LUD_Tin3jDj3r

Број на мислења : 15
Registration date : 2007-06-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by LeKi on Сре Јун 27 2007, 16:37

Нема други админи!!! Само јас сум админ
А за модератор може (за почеток еден форум(кој скакш) )
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by alleycat on Чет Aвг 27 2009, 09:08

I ja sakam da bidam ili admin ili moderator, ajde daj nesto preko vrska za djabe ne sme od isti grad Embarassed
avatar
alleycat
Ново лице

Female
Број на мислења : 14
Age : 31
Локација : Kumanovo
Registration date : 2009-08-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Нов Шеф

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот