Духови

Go down

Дали верувате во духови?

0% 0% 
[ 0 ]
20% 20% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
80% 80% 
[ 4 ]
 
Општо гласови : 5

default Духови

Пишување by LeKi on Пет Мар 02 2007, 00:28

Дали верувате во духови?
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by LeKi on Пет Мар 02 2007, 00:29

Јас не верувам
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by Chopper on Пет Мар 02 2007, 04:28

Секако дека верувам. Духовите постојат и се насекаде околу нас.

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by dako on Нед Мар 11 2007, 21:23

postoi realnost i son ili fantazija duhovite moze da gi navedeme vo sonot ili fantazijata!!!

dako
Ново лице

Број на мислења : 2
Registration date : 2007-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by LeKi on Нед Мар 11 2007, 21:27

Добри приказни!!!
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by Chopper on Нед Мар 18 2007, 16:23

dako напиша:postoi realnost i son ili fantazija duhovite moze da gi navedeme vo sonot ili fantazijata!!!

а можеби и во реалност

Chopper
Ново лице

Број на мислења : 23
Registration date : 2007-02-26

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by the_plake on Сре Мар 21 2007, 20:58

смешна ви е темата, жити све.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 13:22

75% ПРОЦЕНТИ НЕ ВЕРУВААТ
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by the_plake on Чет Мар 22 2007, 17:34

ЕЕЕЕЕ, Ако немаат видено - нема да веруваат. Море нека дојдат кај комшијата мој, ќе видат они.
avatar
the_plake
Член во развој

Male
Број на мислења : 70
Registration date : 2007-03-21

Преглед на профилот на членот http://www.r-i-p.on.to/

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by LeKi on Чет Мар 22 2007, 18:17

Laughing
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Јун 13 2007, 12:49

Јас не верувам...затоа што ако секој човек после смртта останува како дух...тогаш светот би бил преплавен од духови!!!
БУЛШИТ!!!!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by MA4OR aka BiG M on Сре Jул 11 2007, 02:24

MA4OR aka BiG M напиша:Јас не верувам...затоа што ако секој човек после смртта останува како дух...тогаш светот би бил преплавен од духови!!!
БУЛШИТ!!!!

е, неее!
avatar
MA4OR aka BiG M
Учесник во дискусија

Male
Број на мислења : 252
Локација : STRICTLY UNDERGROUND
Registration date : 2007-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by LeKi on Вто Јан 22 2008, 13:04

Духови pale
avatar
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 24
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

Преглед на профилот на членот http://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Духови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот