Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Огромни звучници-слушалки

Go down

default Огромни звучници-слушалки

Пишување by LeKi on Пет Јан 25 2008, 13:09

Уникатен дизајн на звучници во форма на слушалки...и тоа не било
какви...iPod слушалки...само неколку пати поголеми. Навистина изгледаат
одлично покрај компјутер (посебно ако имате Mac) или mp3 плеер. Може да
се напојуваат преку струја, USB или батерии.


Огромни звучници-слушалки 500xl_648
LeKi
LeKi
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1098
Age : 26
Локација : Куманово
Registration date : 2006-10-13

https://macedonia.editboard.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот